KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322054

nr 1632 2054

Christina Rundqvist

(f. 1940), Sverige

Oljemålning, "Skor". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 52x63 cm

Christina Rundqvist, svensk skulptör och grafiker född 1940 i Stockholm.

måndag 29 juli 2024
kl 18:09:04

Christina Rundqvist

Läs mer om Christina Rundqvist